Nebul!

Nebul!

Pojď, "Kreténe08157527" z Twitteru, a řekni mi něco, z čeho pochopím, že máš místo lebky chrastítko a v něm suchýho holuba z nosu, aniž bys to napsal!

Stačil na to jediný den, abych měl stavebního materiálu víc než předseda MNV ve stodole po Akci Z. Stačilo napsat "platební karty".

Ale ještě předtím napsala paní Lucie cosi, co mělo šest řádků, takže to idioti logicky nemohli dočíst až do konce a zkolabovali na řádku 2. Někteří to dotáhli až na řádek 4, než se jim zahltil buffer. A jak se jim zahltil, tak se museli vyjádřit.

https://twitter.com/Endijka/status/1677996923368747008

Koukal jsem na to jako fascinován a říkal jsem si: To musí bejt trolling! To MUSÍ bejt trolling, protože přeci není možné, aby tolik lidí najednou ukázalo, že nepochopí zasranejch 286 znaků v rodném jazyce?!

Ale ono ne. Retweetnul jsem, a tam taky!

Dobrá rada nad bláto

Část komentujících, a budeme je nazývat kreténi, protože jsou, pochopila zmíněný text tak, že paní vadí, že lidi čůrají u moře do vody. Takže neváhali a přispěchali s dobrými radami.

A když píšu "s dobrými radami", jsou to "dobré rady" v hodně velkých uvozovkách, protože poradit něco jako "Abysise neposrala!" není tak úplně rada, co si budem...

Pak taky metrák komentářů, že paní je úplně blbá, protože do moře vypouští splašky lodě, velryby i penziony na pobřeží. Šach, mat, hotovo, jdeme platit kartou!

Ne, soráč, ještě nejdeme. Protože tam přišla i druhá část komentujících, které, abych to nějak odlišil, nazvu kreténi. Ti dočetli až k řádku 4 a usoudili, že paní má problém s dětma.

Naštěstí přispěchala třetí skupina diskutujících, a těm budu říkat pro změnu kreténi. Ti usoudili, že zmíněný problém, a je jedno, jestli to je čůrání do moře nebo čůrající děcko, je prostě příliš malicherný na to, aby o tom někdo psal. Známo jako "Tvoje starosti bych chtěl mít."

Tyvole, já to dávám jako příklad, a tady Bednář to napálí vostrejma!

A tenhle to rovnou spojil!

Nikdo ze zmiňovaných skupin asi nedočetl až na řádek 6. Protože kdyby tam byl kurva někdo dočetl, tak by kurva nepsal takový kundoviny, protože by kurva věděl, že problém není zasraný chcaní do vody, ale kurva chcaní někde venku někomu před ksichtem, když dvacet metrů odtamtud je kurva záchod!

Až na výjimky, jako pan Grepl:

Potlesk, prosím! Toto je člověk, který pochopil pointu!

A pak dorazila čtvrtá skupina kreténů, kterým na rozdíl od těch předchozích tří skupin budu říkat kreténi, a ti to začali... (typičovole...) TI TO ZAČALI OBHAJOVAT!

Ne, fakt. Normálně jsou lidi, kteří obhajují chcaní někde před cizíma lidma. A ne jen dětské.

Hele, obhájím to, že se vyčůrá dítě někde... protože když musí, tak musí... ale pokud možno decentně. Každý NORMÁLNÍ rodič tomu dítěti řekne "jdi za ten strom" nebo "jdi támhle ke křoví" nebo "schovej se za auto", protože to tak nějak patří k našemu civilizačnímu okruhu, že se nemočí tam, kde jsou lidé a není to k močení určené, a pokud ano, tak v nejvyšší nouzi a v ústraní.

Protože je přece normální vychcat se u silnice. Nebo na schody. Protože záchody jsou někde eklhaft, tak lidi můžou konat potřebu kdekoli! Gopnik vibes...

A taky:

Nebul

Zlomen žalem nad stavem kognitivních schopností diskutérů jsem odešel jinam, a tam se platilo kartou. Nebo se tam spíš neplatilo kartou.

Můj názor je jednoduchý: Platím výhradně kartou. Hotovost s sebou spíš nemám, než mám. Nedělám to proto, že bych tím něco manifestoval nebo že bych snad vychovával prodejce k poctivosti. Jen jsem línej a pohodlnej. Nechci přemýšlet nad tím, jestli mám s sebou peníze, jestli jich mám dost, kde je bankomat, abych si vybral... Proto platím kartou, dneska spíš telefonem a hodinkama, a když to někde nejde, jdu jinam. Je to fér řešení: vy neberete karty, já u vás neutratím peníze, navzájem o sebe nestojíme.

Připadá vám to jako úplně normální postoj a neutrální vyjádření? Vy bláhoví!

Pojď mi, hop! Nejdřív cyklista:

Pak "dobrá rada":

A pak spousta různorodých reakcí od různorodých kreténů. Třeba že mě platí nějaká banka za propagandu. Že peníze jsou svoboda a nikomu není nic do toho, kde co kupuje. Že nemyslím na malé živnostníky (bůůůů! Hlavně že oni na mne myslí vstávaje lehaje.) Tyvole, fakt logika level prdel.

Nebo "nebul!" To je reakce, kterou mám ze všeho nejradši. A většinou ji používají, jak jsem zjistil, ty největší ukřivděnci, ubulenci a hysterické kundy libovolného pohlaví. Asi proto, že sami nezvládnou neemotivní reakci, tak tohle pálí pokaždé když čtou, že někdo s něčím nesouhlasí. Ale k tomu se ještě vrátím.

A taky ti, co neváhají správně výchovně zapůsobit: "Přeci není problém si pár peněz předem vybrat!" Tyvoleeeee, fakt? Jako vážně? A proč bych to dělal, když můžu zaplatit jinde kartou? A není náhodou na místě říct to samé tamtomu prvnímu cyklistovi?

Super bylo, když dorazili cestovatelé. To aspoň byla legrace, jak jedni psali A, druzí nonA, hezky vedle sebe...

A to opomíjím další kundoviny, od toho "sledování", kterému se dotyčný brání tím, že platí neoznačenýma bankovkama, a výkřiků "platím jen litecoinem" po "no, to jsi ale hrdina, že nenosíš s sebou hotovost".

Odbočka: Tonalita

Hele, fakt máte takovej problém poznat tonalitu textu? Tohle je třeba rant. Dlouhej hejt. Pokud nerozumíte anglickým slovíčkům, tak "dlouhé emotivní nadávání".

Tady je teď paywall, takže vy, co neplatíte, se nedozvíte, jak se to má s bulením, jak se to má s provizema, co je největší peklo na socsítích, že "rant" je vlastně velký emoční podvod a tak. To poslední, co se dozvíte, je, že mi je úplně jedno, co si zrovna vy myslíte o placeném obsahu.

Tento příspěvek je pouze pro předplatitele

Máte účet? Přihlaste se