Jako že "The End Is Shining".

Jasně, trapný fórky, ale když jsem viděl na Alze slovenský překlad popisku grafické karty, kde bylo doslova "oči každého september blahom",  tak jsem se smát přestal. Ale vy víte, jak to myslím...

Pustil jsem si Insider s Pekarovou-Adamovou, a nemůžu si pomoct: něčím mi nesedí. Mám z ní zvláštní pocit, jako by chtěla být zároveň noblesní i lidová. Těžko to popsat. Ne snad zlý nebo nepříjemný pocit, to vůbec ne, jen - zvláštní.

Ale po pravdě vám povím, že jinak nesleduju vůbec žádné zprávy. Ne že bych nechtěl, ale po práci na Gazetistu nezbývá síly. Když náhodou mám chvíli čas a náladu, tak si otevřu nějaký web, přečtu si pár zpráv, a pak jdu zase radši něco dělat, protože mám takový divný pocit... A není divu.

V Brně postavili pod mostem tramvajovou zastávku se střechou. Nepřekvapí.

Pošťáci stávkují. Teda nějaká malá odborová organizace. Stávka probíhá tak, že pracují, ale mnohem pomaleji než normálně. Nevím, jestli to ona odborová organizace ví, ale stávka, které si nevšimnete, protože náhodnému kolemjdoucímu připomíná vaši běžnou činnost, to je něco jako... jako... No jako zastávka se střechou pod mostem.

Epidemie se zase pěkně rozjíždí, do toho ty volby... Pokud jste z voleb unaveni a znechuceni, tak se obávám, že současné ječení napříč je vlastně ještě naprostá selanka proti tomu, co nastane pak.

Tento příspěvek je pouze pro předplatitele

Máte účet? Přihlaste se

Konec září